Nabídka - Karel Pressl

Pronajmeme NP o 2 místnostech + (předsíňka + WC + spchový kout) v Plzni, Mánesova ul., vhodné na provozovnu masáží, kosmetiky apod..

NP je vybaven kuchyňským koutem.

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá kauce ve výši jednoho měsíčního nájemného + nájemné + zálohy na energie a služby (el.chodba + odvoz TKO + vodné) ve výši 400,- Kč na osobu.

Prodáme zahradu č.4 v Blatné vedle Podškalského rybníka.

Prodáme zahradu č.6 v Blatné vedle Podškalského rybníka.

Pronajmeme jednotlivé pokoje v bytě 3+1

o velikosti cca 90 m2), I.NP v Plzni - Slovany, Radyňská ul. po celkové rekonstrukci. K dispozici je kuchyň - vybavena kuchyňskou linkou a lednicí. Sociální zařízení je rovněž společné a k dispozici je sprchový kout, 2 umyvadla a toaleta. Kuchyň, předsíň, koupelna a WC = keramická dlažba, 3 pokoje = zátěžový koberec. Ohřev vody a topení zajišťuje plynový kotel. Každý pokoj má svůj vlastní vchod z předsíně. Nájem pokoje č.1: 4.000,- Kč/měs. Nájem pokoje č.2: 3.500,- Kč/měs. Nájem pokoje č.3: 3.000,- Kč/měs. Zálohy na energie a služby = 1.500,- Kč/měs./osoba. Kauce ve výši 1 měsíční platby. Pokoje lze dovybavit nábytkem za příplatek. K nastěhování ihned.

 

čtvrtek, 22 srpen 2013 22:19

RD Třemošná

Napsal(a)

Prodáme RD v Třemošné u Plzně

 

Stavba rodinného domu se nachází v rozsáhlé zahradě o výměře 1.271m2, když zastavěná plocha a nádvoří je o výměře 390 m2 a zahrada má čistou výměru 881 m2. Na zahradě se nachází vzrostlé jehličňaté stromy. 

Další informace

  • Lokalita Plzeň - sever
  • Cenová jednotka 2.470.000,-
  • Sklep Ano
  • Dispozice bytu 3+KK
  • Půdní vestavba Ano
  • Kraj Plzeňský
  • Vlastnictví Osobní
  • Druh pozemku Zahrada
  • Inženýrské sítě Ano
  • Charakter okolní zástavby K čistému bydlení

Prodáme byt o velikosti 2+1+balkon ve 4p.

(51m2) v Plzni, Blatenská ul..

Bytový dům je po celkové revitalizaci realizované v roce 2010 (zateplen, plastová okna apod.). Byt je situovaný v klidném a tichém BD. Za domem se nachází městský park, který lze využívat k odpočinku. V kuchyni je kuchyňská linka a sporák. V koupelně je vana, WC. V pokojích jsou parketové podlahy, v kuchyni je linoleum a na chodbě a v koupelně dlažba. Z bytu je krásný výhled do parku, v obývacím pokoji je menší balkon. Veškerá občanská vybavenost je v přímém okolí domu včetně MHD, mnoha obchodů a školy. Vzhledem k lokalitě a velikosti bytu se jedná o výhodnou koupi, kterou lze doporučit. Koupi bytu lze financovat hypotékou nebo úvěrem ze stavebního spoření.