Děkujeme Vám,

že jste zavítali na naše internetové stránky společnosti Karel PRESSL - FINANCE s.r.o. Jsme rádi, že nám věnujete svoji pozornost a dáváte nám možnost se Vám krátce představit.

Karel PRESSL – FINANCE s.r.o. byla založena majitelem Bc. Karlem Presslem dne 1.března 2006 jako soukromá společnost vykonávající činnost nezávislého finančního konzultanta v oblasti poskytování finančních služeb s individuálním přístupem ke klientům. 

Sídlo firmy naleznete v Plzni, Houškova 236/23.

Působištěm firmy je Plzeňský kraj se zvláštním zaměřením na občanskou a firemní klientelu. Aktivními obchodními kontakty a spoluprácí s vybranými renovovanými bankovními a finančními domy na trhu v České republice je firma schopna zajistit realizaci jakékoliv zakázky dle požadavku klienta.

Stěžejním cílem společnosti Karel PRESSL - FINANCE s.r.o. je poskytování kvalitních a komplexních služeb s důrazem na plynulý a spolehlivý průběh jednotlivých obchodních transakcí. Tento cíl je naplňován spolehlivým, zkušeným a flexibilním týmem odborníků, kteří dodržují standardní etická a obchodní pravidla. Našim klientům poskytujeme účinnou pomoc a pocit jistoty, vyplývající z našeho principu diskrétnosti, odbornosti, rychlosti a etiky.

Karel PRESSL - FINANCE s.r.o. je společností, která se ve svém strategickém vývoji orientuje na kvalitu a komfort služeb pro své zákazníky. Naším základním cílem je udržení a rozvíjení tržní pozice a náklonnosti zákazníků. I do budoucna hodláme koncentrovat svojí pozornost na vytvoření těsných vazeb a vztahů se zákazníky.

Naším cílem je poskytnout našim klientům co nejkvalitnější a nejkomplexnější služby v oblasti financí. Budeme rádi, pokud i Vy se stanete naším spokojeným klientem.

Pro tuto činnost splňujeme všechny zákonem stanovené podmínky a registrace.

 

Osvědčení
Osvědčení