Při naší činnosti jsme se zaměřili na naplnění několika ZÁKLADNÍCH PRINCIPŮ, na nichž se snažíme vybudovat kvalitu našich služeb a které odpovídají náročným požadavkům na práci finančního konzultanta v dnešním globálním světě.

Princip BEZPEČÍ ULOŽENÝCH PROSTŘEDKŮ (JISTOTY)
Spolupracujeme pouze se silnými mezinárodními finančními institucemi s kvalitní značkou a vysokým ratingem. Tyto společnosti si nemohou dovolit chybovat ani v tak malé zemi, jako je Česká republika – takové selhání by pro mě mělo fatální následky a nenávratně by to poškodilo jejich značku i na velkých světových trzích. 

Princip VYSOKÉ KVALITY a ŠPIČKOVÝH PROGRAMŮ
I některé velké a zavedené finanční domy občas na své postavení hřeší a služby pro drobné klienty nemívají vždy nejvýhodnější. Proto si jako nezávislý konzultant vybíráme pouze špičková řešení, tedy taková, která jsou pro klienty výhodná dlouhodobě. Jen takové produkty doporučujeme a jen takové zařazujeme pod garanci naší značky.

Princip SVOBODNÉHO VÝBĚRU a NEZÁVISLOSTI
Nejsme zaměstnanci žádné finanční instituce a nemusíme tedy jednat podle hesla „koho chleba jíš, toho píseň zpívej“ jako výhradní zprostředkovatelé. Pohybujeme se volně po celé šíři trhu a kombinujeme pro naše klienty z široké nabídky jen špičkové programy. Nikde není logicky na špičkové úrovni vše – ale v tom je krása i složitost naší práce. 

Princip JEDINEČNOSTI KAŽDÉHO KLIENTA (INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP)

Bez tohoto principu dnes ani není možné klientovy finanční potřeby plně uspokojit. Věnujeme proto důkladnému specifikování potřeb našich klientů mimořádnou pozornost. V otázkách, týkajících se peněz, dnes klienti individuální a diskrétní přístup jednoznačně preferují. 

Princip trvalé PÉČE a DLOUHODOBÉHO SERVISU PRO KLIENTY

Návrhem řešení a zprostředkováním smluv naše péče o klienta nekončí, ale začíná. Ekonomická situace člověka se neustále proměňuje a také finanční trhy se stále vyvíjí. Proto je pro naše klienty tento pravidelný finanční servis velmi důležitý. Tato péče je pro klienta již bezplatná, protože náklady s ní spojené přenášíme na konkrétní finanční instituce.
V naléhavých případech můžete také využít naši telefonní infolinku: 603 818 015 nebo infoe-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Princip KOMPLEXNÍHO PŘÍSTUPU
Bereme vždy v úvahu nejen momentální finanční situaci klienta, ale připomínáme také souvislosti s ostatními finančními potřebami, které každého z nás v životě potkávají. Je nezbytné pohlížet na potřeby každého člověka nejen odborně, ale také lidsky. Naši klienti tento komplexní přístup velmi oceňují a nejčastěji s námi řeší tyto oblasti: